Kominárska-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Dobry den, na Kominárskrj ulici boli vypílené dva stromy, z toho jeden sa podla rezu zdal byť zdravý. Mohli by ste mi,prosím povedať,kto dal na to podner a povolenie a kedy bude strom nahradeny? tie stromy sú pýchou celej ulice!. ďakujem

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu
27. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania MČ BANM vydala povolenie na výrub drevín podľa znaleckého posudku z dôvodu zhoršenia stavu drevín. Vykonávateľ výrubu zabezpečí náhradnú výsadbu v počte najmenej 2 ks stromov na pozemkoch vo vlastníctve hlavného mesta – parcela reg. „C“ č. 11462/3, k. ú. Nové Mesto.

Kancelária starostu
31. október 2020

Ľudmila Orbanová

Dobrý deň, mohli by ste mi,prosím povedať do kedy majú byť stromy vysadené a či pôjde o rovnaký typ,aký bol odstránený? ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania