Vápenka-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý

Stary gril, a ine veci

25. október 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Z fotografie sa bohužiaľ nepodarilo identifikovať miesto čiernej skládky.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV
24. november 2020

Vladimír Mesároš

A co tak pouzit GPS suradnice?????????? Vsak pri podani podnetu sa hadam aj znacka dava. To chcete v lese odfotit nejaky specialny zachytny bod????
25. november 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň
Nie je v našich možnostiach načítať súradnice, ktoré ste zadali pri podaní podnetu. Na základe viacero podobných podnetov v súčasnej dobe pracujeme na hlásení podnetov cez vlastnú aplikáciu s prenášaním kompletných údajov na web stránku: https://www.devinskanovaves.sk/

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania