Trnavská cesta-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Rozkopany chodnik a stavebny odpad po instalacii optickej siete pred a za vchodom Trnavska cesta 12

26. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
27. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. december 2020

Občan

Problem vyrieseny priestor vrateny do povodneho stavu
15. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontaktovali sme s podnetom dispečing Telekomu. Ten prisľúbil nápravu a tá aj prebehla ako dokazuje foto z 22.11. O tomto sme informovali pri tomto podnete: https://odkazprestarostu.sk/101609 . Ospravedlňujeme sa na tento sme zabudli.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravných povolení
Kedy? 22.11.2020

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania