Pri kríži-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Václav Klobouk 29. októbra 2020

Vážená samospráva resp. magistrát. Novým vodorovným značením na zrekonštruovanej ulici Pri kríži ste opäť odignorovali možné riešenie katastrofálnej situácie s parkovaním na priľahlej Cabanovej ulici. Vytvorením nezmyselných cyklochodníkov (a to som aktívny cyklista), ktoré začínajú a končia na ulici Pri kríži ste prišli o možnosť vyznačiť šikmé parkovanie namiesto pozdľžneho čím by sa takmer zdvojnásobila kapacita parkovania na strane ulice pri bežeckom ovále. Žiaľ zo strany samosprávy sme na Cabanovej ul. iba svedkami vyznačovania zákazov státia žltými čiarami a následného rozdávania papúč od mestskej polície. Kedy sa začne zaoberať miestny úrad parkovacími miestami na Cabanovej ul.? Kedy vyznačí voľné - nezaplatené vyhradené parkovacie miesta aby ich mohli využívať všetci obyvatelia ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania