Račianska-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

Vyriešený
meno
Martin Uváček 31. októbra 2020

Tri kusy nepotrebných starých stĺpov elektrického vedenia na pozemku poisťovne Allianz. Bolo by možné ich odstrániť?

03. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet sme zaslali spoločnosti ALLIANZ na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.
05. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď zo spoločnosti Allianz:
Situáciu sme preverili. Spomenuté stĺpy sa síce nachádzajú na našom pozemku, no sú majetkom Slovak Telecom-u, preto ich nemôžeme odstrániť ani s nimi inak manipulovať. Stĺpy sú na našom pozemku zapísané ako vecné bremeno. Podnet bol presmerovaný na vyriešenie spoločnosti ST.
05. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Slovak Telekom
05. november 2020

Martin Uváček

Myslím, že vzhľadom na ich stav a dlhodobé nevyužívanie, by nemal mať telekom problém ich odstrániť.
12. november 2020

Martin

Martin ale mate problemy. Date to odstranit vy na vase naklady? Je to na sukromnom pozemku tak neviem preco Vam to vadi.
20. november 2020

Martin

Martin Uváček, kľudne môžete kontaktovať Telekom aby Vám mohli poslať refaktúru za odstránenie stĺpikov :) keď už Vám tak vadia :)
20. november 2020

Martin Uváček

Ak súťažíte o najtrápnejší a najzbytočnejší komentár, tak máte celkom slušne našliapnuté. Inak k veci samotnej je váš príspevok rovný tak 0 bodov.
20. november 2020

Martin

Neopovedali ste mi na otázku pane :)
20. november 2020

Martin Uváček

Vidím, že ste zas jeden z tých trápnych trollov, ktorý tu majú 0 pridaných podnetov, ale komentárov plnú .... Bol tu jeden taký pred Vami, hovoril si cestár a ako rýchlo začal, tak aj skončil. Asi Vám uchádza zmysel tohto portálu, inak by ste tu také posty asi nepísali.
20. november 2020

Martin

Stále ste mi neodpovedali na otázku prečo by mal niekto niečo robiť na váš podnet na jeho súkromnom pozemku? :)
20. november 2020

Martin

Ale asi ako pozerám logickú odpoveď nemáte, pretože to čo je na súkromnom pozemku Vás do toho nič :) Ako pozerám Vaše príspevky/podnety tak musíte mať veľmi nudný život.
23. december 2020

Martin Uváček

Stĺpy boli pomerne rýchlo odstránené. Zjavne išlo o jednoduchú záležitosť, stačilo nato iba poukázať.
24. december 2020

Martin

Ešte stále ste mi neodpovedali :)
24. december 2020

Martin Uváček

Na hlúpu otázku dostanete len hlúpu odpoveď. Prajem šťastné a veselé :)
24. december 2020

Martin

To bola normálna otazka k veci... ešte raz.. jednoduchá otázka.. prečo by mal niekto niečo robiť na váš podnet na jeho súkromnom pozemku? :)
25. december 2020

Martin Uváček

Podnet som sem dával preto, že chodím po tomto chodníku často, videl som v akom stave tie stĺpy sú (bez údržby, bez využívania) a videl som v nich isté riziko, že raz by sa mohli zvaliť na verejne prístupný chodník. Úprimne, ani som nečakal, že reakcia a ich odstránenie pôjde tak rýchlo. A musím uznať, že to napomohlo kvalite verejného priestoru. A keď už sme pritom, pozrite si aj iné podnety, najmä typu, že strom/krík prerastá zo súkromného pozemku na verejný chodník, nebezpečne sa najkláňa a pod. Tu nikto neriešil, že to je súkromný pozemok, a buď vlastník na výzvu MČ alebo magistrátu konal alebo nápravu zabezpečili orgány mesta aj bez súčinnosti vlastníka súkromného pozemku. Ak ste už ani teraz nepochopili podstatu tohto podnetu, tak už žiaľ neviem ako ináč by som Vám to vysvetlil.
25. december 2020

Martin

Hej nabudúce dajte podnet rovno na rekonštrukciu budovy alebo vymalovanie fasady odstránenie stromov lebo vam sa to nepáči alebo nepozdáva...
25. december 2020

Martin Uváček

Presne takto blbú odpoveď som aj očakával.
25. december 2020

Martin

Lebo mám pravdu, preto je blbá? :) blbé sú tie vaše podnety niektoré...
25. december 2020

Martin Uváček

Vy očividne viete dať len blbý komentár. Nie ste náhodou cestár? Aj ten tu len rýpal do ľudí.
25. december 2020

Martin

len argumentujem...vy musíte mať veľmi nudný život keď tu riešite blbosti tohto typu alebo že kúsok zebry nie je viditeľný na ceste (to by ste mohli vyfotiť každú druhú zebru v meste :) a v zime sa nemaľujú čiary na cesty) a x ďalších :)
25. december 2020

Martin Uváček

Na to aby ste si liečil svoju frustráciu sú na internete iné fóra. Tu riešia problémy mesta a nie vašej psychiky.
25. december 2020

Martin Uváček

Som zvedavý či toto píšete aj k podnetom pána Oravca ktorý ich tu má vyše 1000. On podľa vašej mierku musí mať ešte nudnejší život.
25. december 2020

Martin

z vaších blbých príspevkov som frustrovaný :) to asi len vy si tu riešite vaše komplexy :D
25. december 2020

Martin Uváček

Myslím, že hocikto iný kto si prečíta vaše komentáre si spraví o vás názor. A stále ste mi neodpovedali na otázku? :)
28. december 2020

Martin Uváček

Podnet vyriešený.
09. január 2021

Martin Uváček

Pán Martin bez priezviska, stále ste mi neodpovedali na moju poslednú otázku? Sa zrazu bojíte prejaviť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania