Dulovo námestie-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Andrej Mészároš 29. októbra 2020

Dlhodobo odstavene vozidlo, ktore vzdy iste obdobie stoji na prilahlych komunkaciach. V pripade ze je na nom umiestnena vyzva, majitel ho preparkuje o 50 metrov veda. Poprosim o vyriesenie podnetu, nie len umiestnenie dalsej z vyzviev.

30. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.
30. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

automobil sa nachádza na pozemku v správe magistrátu hlavného mesta. Preposielame preto podnet im na vyriešenie.
30. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pokiaľ na vozidlo bola už raz umiestnená výzva, tak na jej platnosti nič nemení presunutie vozidla. Čiže, ani podnet neriešime vždy novou výzvou - ako sa nesprávne domnievate. Samozrejme chápete, že nie je v našich možnostiach sledovať a ihneď reagovať na preparkovanie vozidla, často potrebujem práve pomoc občanov, ktorí lokalitu poznajú alebo ňou pravidelne prechádzajú a tak majú lepší prehľad o takýchto zmenách. O vozidle sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním zaoberá. V prípade, že vozidlo zmení lokalitu, budeme radi, keď nám o tom dáte vedieť v komentári, v rámci tohto podnetu.

Pekný deň
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2021

Andrej Mészároš

Vozidlo ani po 4 mesiacoch nebolo odstranene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania