Šancová-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 07. novembra 2020

Prosím o odstránenie tohto betónového základu na Šancovej ulici (pri Nám. Fr. Liszta na zastávke MHD) a o revitalizáciu trávnika na mieste po odstránenom základe budovy.

07. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníctvo pozemku preverí majetkové oddelenie. Ďakujeme za vašu trpezlivosť.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
19. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
21. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
18. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Aktuálny stav: bez zmeny.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania