Panenská-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 06. novembra 2020

naklonený stĺpik

10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet už preveruje oddelenie dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
11. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava aj doplnenie stĺpika bola objednaná už v marci 2020. Oddelenie dopravy upozornilo zhotoviteľa na nedodržanie termínu, veríme, že čoskoro dôjde k náprave. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
18. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania