Mlynské Nivy-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

PROSÍM o zlepšenie bezpečnosti nad priechodom pre chodcov v zákrute na ulici Mlynské Nivy/Hraničná. Autá/Kamióny letia do zákruty rýchlejšie. jedným s bodov ako zvýšiť bezpečnosť nás: chodcov by bolo zlepšiť osvetlenie na priechod podobne ako sa to realizovalo na neďalekom novovybudovanom priechodu na ulici Mlynské Nivy ( zastávam MHD grófske Nivy ) je takéto riešenie možné?

07. november 2020

Michal

je to jasnejšie svetlo, predpokladám že aj s nižšou spotrebou a jeho svetelnosť na priechod je omnoho efektívnejšia. Taktiež bolo pridávané na jeden zo stĺpov už vyživovaného osvetlenia..
07. november 2020

Michal

Ďalšie riešenie ale neviem či na to treba nový podnet sú: 1. priechod urobiť jasnejší, náter červeno biele pruhy 2. značky označujúce Priechod doplniť o reflexný rám
12. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
13. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. november 2020

Michal

prípadne ďalšia inšpirácia, v Prievoze sa dnes takto pracovalo na bezpečnosťi obyvateľov ✌️
17. november 2020

Michal

pls ako to je s kvalitou náteru? rozbehla sa búrlivá diskusie po nedávnych opatreniach v MČ Ružinov, kde viacero priechodov bolo namaľovaných na červeno bielo.. viacero obyvateľov malo negatívny pohľad a aj skúsenosť. jeden z nich pridávam. Budem-e rád ak by tu a prípadne aj na FB v Ružinove objasnili ľuďom ako to je, keďže to vyvoláva negatívnu náladu, napriek že všetci chceme len jedno a to zabezpečiť bezpečnosť 🙏✌️
20. december 2020

Michal

tak ešte horšie ako bolo, takmer celá ulica Mlynské Nivy ostala bez osvetlenia, budr to 3tyzden... Situácia je hrozivá!!! 😌
29. december 2020

Michal

pls spätnú väzbu k podnetu ✌️ viete sa niekto kompetentný k tomu vyjadriť? Ďakujem
27. január 2021

Michal

...✌️
14. marec 2021

Michal

"ďakujem za všetky odpovede". Nechce sa mi ani veriť, že ľuďom je ľahostajná vôbec odpoveď.. bohužiaľ asi realita...😌
14. apríl 2021

Michal

ďakujem za prečítanie...je možné to riešiť s niekým osobne?
14. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Michal,

podnet bol zaslaný samospráve na vyjadrenie.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o podnete sme opätovne informovali zodpovedné oddelenie.
V prípade, že Vám do 2 týždňov nedáme odpoveď sem, poskytneme Vám emailový kontakt.
Čo sa týka červeného zvýraznenia, vo Vami priloženom prípade je zodpovedná MČ a s otázkou na ich skúsenosti sa musíte obrátiť tam. Existujú situácie kedy je červené zvýraznenie priechodu dôležité.
Hlavné mesto realizuje od minulého roka všetky priechody protišmykovou povrchovou úpravou. Viac sme o tom písali tu: https://www.facebook.com/watch/?v=635223743858394

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

referát cyklodopravy momentálne pripravuje projekt cyklotrasy.
V ňom už riešime aj úpravu osvetlenia a osvetlenia priechodov. Tento priechod má byť zrušený a presunutý do novej polohy s novým osvetlením.
V rámci projektu riešime aj ďalšie priechody na tejto ulici.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania