Odborárska-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Novomestan 10. novembra 2020

Dobry den, nahlasujeme vizualny smog, pravdepodobne nelegalnu reklamu na stlpe verejneho osvetlenia patriace pod spravu magistratu na Odborarskej ul.. "Reklama" pribudla tento vikend (7.11.2020) a patri spolocnosti: Contest i-nest. Spolocnosti "dakujeme", ze pizdí nase prostredie ako ostatni neschopni podnikatelia v okoli, ktorím tam stoja pododne reklamne "skvosty".
Verime ze kompetentný clovek z magistratu ci MC Nove Mesto konecne tieto vizualne bariery vyriesi - odstrani. Dakujeme ludom co im zalezi na verejnom prostredi.

12. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
25. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
11. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
11. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

11.12.2020 sme spoločnosť vyzvali k zveseniu reklamy. O ďalších postupoch Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ku dnešnému dňu by mala byť reklama odstránená.
Ďakujeme za upozornenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. január 2021

Novomestan

Dakujeme, verime ze odstranite aj dalsie reklamy ci hrdzave konstrukcie v zelenom pase a radsej vysadite nove stromy. tulipany,... vyrazne by to vylepsilo toto miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania