Mestská-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Aj navzdory novo natretým miestam autá parkujú tak, že chodník nemá 1,5 m. Nedali by sa osadiť stľpiky? alebo obrubník? alebo nakresliť čiaru po ktorú by mali majitelia áut parkovať? Na tejto ulici prebehlo malovanie čiar, ale má to dosť veľa nedostatkov...

18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet sme preverili. Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania je potrebné nechať pre chodcov 1,5m. V opačnom prípade je treba kontaktovať MsP.

Kancelária starostu
24. november 2020

Prepáčte, nebudem každý deň volať policajtov. Čakala som, že posúdite či by nebolo vhodné porozmýšľať nad nejakými stľpikmi, kedže je cesta zarovno s chodníkom. Volanie policajtom situaciu neriesi, lebo sa situacia bude opakovat znova a znova.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania