Fajnorovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Oravec 13. novembra 2020

Na Fajnorovom nábreží medzi budovou prístavu a Starým mostom nesvieti ani jedna lampa, absolútne nič. Prosím o opravu a údržbu.

13. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
13. november 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím opraviť text:
"Na Dvořákovom nábreží medzi budovou prístavu a Starým mostom..."
13. november 2020

Peter Oravec

Dobrý deň, ospravedlňujem sa za zmätok. Prosím opraviť:
"Na Fajnorovom nábreží medzi budovou prístavu a Starým mostom..."
Ďakujem.
09. december 2020

Peter Oravec

Ďakujem.
17. december 2020

Iva

Fajnorovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Na Fajnorovom nábreží na chodníku pri Dunaji nesvieti večer ani jedno svetlo. Je ich tam cca 5. Neprikladám fotografie , keď bola úplná tma, pretože by bol osvetlený jedine Starý Most. Po príchode z nazdobenej a nasvietenej Eurovei. je to nepríjemné prejkvapenie. Prosím o nápravu.
08. január 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
24. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie.

Podnety ohľadom nefunkčného osvetlenia, prosím, nahláste prostredníctvom formuláru spoločnosti Siemens Mobility s. r. o., ktorý je dostupný tu: https://new.siemens.com/sk/sk/produkty/mobility/verejne-osvetlenie.html . Formulár Vás po zadaní ulice a popisného čísla presmeruje na mapu s presným vyznačením svetelných bodov pre ich ľahšiu identifikáciu v prípade, že nepoznáte čísla jednotlivých stĺpov verejného osvetlenia.


S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. november 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, magistrát,
nebudem nikde nič duplovane nahlasovať. Máte to nahlásené tu, tak sa, prosím, starajte.
S pozdravom.

Admina prosím o preposlanie magistrátu. Alebo o zrušenie tejto kategórie podnetov pre Bratislavu.
Ďakujem.
07. december 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený, magistrátom ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie a informovanie magistrátu, že nebudem nikde nič duplovane nahlasovať. Magistrát to má nahlásené tu, tak nech sa, prosím, postará a nešikanuje obyvateľov mesta požadovaním duplicitného hlásenia podnetov na rôzne adresy.
Admina prosím o preposlanie magistrátu. Alebo o zrušenie tejto kategórie podnetov pre Bratislavu.
S pozdravom.
07. december 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. január 2022

Rhonda

Aktualizácia 14.1.2022. Osvetlenie je stále nefunkčne.
Majiteľom pozemku sú: Verejné prístavy a.s.
15. január 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
26. január 2022

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
S pozdravom.
06. február 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
14. marec 2022

Miro

Denne tu za tmy prejdú stovky ľudí, je to priamo v centre na nábreží a napriek tomu dlhodobo nefunkčné osvetlenie. Nechápem...
14. marec 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,
Martina
Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
05. júl 2022

Jakub Kotúč

Fajnorovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Prestala svietiť jedna lampa z niekoľkých v jednom rade
05. júl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
22. september 2022

Peter Oravec

Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania