Oprava ihriska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter 23. júna 2014

Prosim o opravu sportoveho ihriska, basketbalove kose su nefunkcne alebo uplne vylomene a pletivo okolo by bolo treba tiez opravit. Dakujem

24. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poslanci pre rok 2014 odsúhlasili opravy a rekonštrukcie nasledovných ihrísk:
Medveďovej 32
Hrobákova ul.č.25/a
Gessayova ul.č.13
Belinského 5 - 9
Budatínska 25
Budatínska 69
Bzovícka 14
Lachova - polícia
Pečnianska 13
Vyšehradská 25
Ševčenkova 12
Ambroseho 3
Smolenická 14
Krásnohorská 5
Vzhľadom na to, že finančné prostriedky na tento rok sú už rozplánované, predpokladáme termín realizácie opravy ihriska na Znievskej ulici v budúcom roku.


Mestská časť Bratislava-Petržalka
29. október 2014

Zuzana

Dobrý deň,
posielam aktuálne fotografie z ihriska, ak nie je rozpočet na opravu basketbalových košov a pletiva, verím, že sa nájdu prostriedky aspoň na vyčistenie ihriska a osadenie napr. 2 malých hokejových bránok. V minulosti toto ihrisko denne využívali deti/mládež z okolia, verím, že stačia aj finančne nenáročné úpravy, aby sa znovu sfunkčnilo. A tešíme sa na budúcoročnú celkovú opravu sľúbenú vo vyjadrení k prvému podnetu :).
03. jún 2015

Zuzana

Keďže MČ v minuloročnom vyjadrení predbežne prisľúbila opravu ihriska na tento rok, chcem podnet aktualizovať. Verím, že sa začne s opravou v najbližších dňoch/týždňoch.
27. január 2016

Lubica

Je rok 2016 a s ihriskom sa ani v minulom roku nič nezmenilo, chcela by som apelovať na MČ o vyjadrenia s k tomuto ihrisku.
28. jún 2016

Lubica

Dobrý deň,
Chcela by som aktualizovať tento projekt, lebo je rok 2016 a od roku 2014 sa nič k lepšiemu nezmenilo, práve naopak, oplotenie je čím ďalej nebezpečnejšie. Snáď sa tento rok dočkáme relevantnejšej odpovede čo sa chystá s týmto ihriskom, alebo sa čaká pokiaľ sa tam nedajbože niekomu niečo stane?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania