Hroboňova-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Antoan 15. novembra 2020

Smeti v kríkoch pri parkovisku a vchode do DPMB. Garáže trolejbusov Hroboňova ul.

15. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
18. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
26. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
03. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Priestor okolo vrátnice bol dňa 26.11. 2020 vyčistený.
Ďakujeme za Váš záujem o veci verejné.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
03. december 2020

Antoan

Bolo by vhodné zverejniť fotografiu. Ďakujem.

Podnet je podľa slov samosprávy vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania