Magnetová-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

Neriešený
meno
Adriana 16. novembra 2020

Nefunkcne a polamane stlpy na chodniku pre chodcov a cyklistov Mierova kolonia - Roznavska ulica.

16. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
22. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
27. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol nahlásený na vyriešenie - Západoslovenská distribučná, a.s.

Kancelária starostu
09. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s. nepotvrdilo vlastníctvo nefunkčného stĺpu.
Odporučili preposlať podnet na príslušnú telekomunikačnú spoločnosť Telekom.
Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
09. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Slovak Telekom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania