Panská-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Zaslané samospráve
meno
Róbert Horný 16. novembra 2020

Dobry den,
kazdy vecer som svedkom neskutocneho neporiadku a bordelu v Starom Meste.
Tato restauracia alebo podnik Mondieu na ulici Panska 27 kazdy jeden vecer nechava odpadky pred svojim podnikom na verejnom priestranstve.
Po prichode Mestskej Policie sa problem nedal vyriesit nakolko pachatelia priestupku tam nie su. Zamestnanci pred zaverecnou daju von smeti a nechaju ich tam a cely vecer pre vsetkych nocnych navstevnikov su vonku viditelne odpadky ako keby sme v krajinach tretieho sveta.
Prosim o urgentne vyriesenie problemu v mene vsetkych obyvatelov a navstevnikov Stareho Mesta Bratislava.
Dakujem.

P.S. Myslim si ze neporiadok na ulici Panska viz podobne podnety su sposobene prave tymto podnikom nakolko nevedia ani vyhodit smeti tam kam maju.

20. november 2020

Jerome

suhlasim, to nase mini centrum Stare Mersto by sa malo skvieť cistotou, krasou...
20. november 2020

Jerome

Mesto /oprava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania