Radlinského-poškodené vertikálne značky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Martin Uváček 17. novembra 2020

Dve vykrivené značky pred zastávkou Blumental. Priechod pre chodcov a označenie zastávky, každá vykrivená na inú stranu.

17. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania