Dopravná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobry den, vozidlo ma rok neplatnu EK aj STK, prosim o zabezpecenie procesu na jeho odstranenie, dakujem

17. november 2020

Martin Uváček

Konečne nemusím tie vraky pridávať ja :) Mal som ho odfotené už pred dvoma mesiacmi, ale čakal som, či ma niekto nepredbehne.
17. november 2020

Robo

Nemusíš, chceš.
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Vozidlo je zevidované v našej internej evidencií a je v súčasnosti vo fáze čakania na prezistenie držiteľa vozidla zo strany PZ SR. Na mieste sa ocitlo niekedy v priebehu jesene 2020 pričom ide evidentne o vrak, ktorý bol premiestnený z inej mestskej časti.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
09. január 2021

Martin Uváček

Na vozidle je výzva na odstránenie zo 14.12.2020. Zatiaľ nič.
17. február 2021

Odpoveď samosprávy

Vozidlo sme dnes odstránili prostredníctvom nášho externého dodávateľa.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania