Bleduľová-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Fero 22. novembra 2020

Kríky zasahujúce meter do cesty,zarastený kanálový odtok,nepriechodný chodník.Treba ostrihať až po obrubník.

20. november 2020

Fero

Stále čakajúci podnet???
24. november 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň
Majiteľ, pred ktorého domom sa kríky nachádzajú bol vyzvaný na jeho úpravu.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV
30. november 2020

Fero

A nič sa nedeje.To nemôže denova ostrihať jeden krik?
22. december 2020

Fero

Nič sa nedeje.Vsak načo mat prejazdnu cestu a prechodný chodník!!!!
30. december 2020

Vladimir

Myslim ze na strihanie kriku nie je vhodná doba. Takisto tieto kriky poskytujú prirodzene zimovisko pre ježkov, ktorý je okrem ineho aj zákonom chraneny. Ako obyvatel tejto ulice nemam dojem ze brania prejazdnosti, napr. pravidelny zvoz odpadu, pripadne rozvoz kurieskymi službami. Takisto funkcia fiktívneho chodníka v obytnej zóne je diskutabilna. Niektore auta aj napriek tomu ze sa ulica nachádza v obytnej zóne nedodrzuju max ovenu rýchlosť 20km/h a dane kriky robia "brzdu" pre deti, ako aj ostatných chodcov/cyklistov prichádzajúcich z Jasencovej zrovna v tomto mrtvom uhle.
31. december 2020

Fero

Problem je keď tam stojí auto majiteľa domu oproti.Nastastie nie často lebo tam asi nebýva podľa všetkého.Preco si mám oskierat auto o kríky ktoré si majiteľ nechal nárast do obludných rozmerov.A aký fiktívny chodník???Ten chodník tam je len je zarastený!!Ked to nechá zarásť majiteľ domu na opačnom rohu kade budeme chodiť s kočíkmi?Tak si posadime kríky všetci na ulici a keď sa budete sťažovať že si tam oskierate auto tak odpoved bude,slúžia ako brzda...
15. január 2021

Vladimir

,
27. február 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
27. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na Denovu, keďže majiteľ na výzvu nereaguje.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
23. marec 2021

Fero

To nikto neni schopný ostrihať kríky?
23. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Devínska Nová Ves
06. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Majitelia reagovali na našu písomnú výzvu a do konca tohto mesiaca (máj 2021) prisľúbili kríky ostrihať.
Ďakujeme za pochopenie.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV
13. máj 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

krík je ostrihaný. Nemám fotodokumentáciu, nemala som pri sebe telefón, tak foto dodám neskôr.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania