Mudrochova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
Valeria Szalayova 18. novembra 2020

Je toto značenie vyhradeného parkovacieho miesta v poriadku?

18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Uvedené značenie je v súlade s novou vyhláškou pre dopravné značenie, ktorá začala platiť od apríla 2020.
V rámci nej došlo k zmene z pôvodného značenia na mieste napravo na to aké vidíte vľavo.

Z pohľadu príslušnej normy aj nami vydaného povolenia k vyhradenému parkovaciemu miestu je táto kombinácia značiek v poriadku.

Postupne budú týmto spôsobom upravené aj ostatné vyhradené parkovacie miesta.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania