Beskydská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Poprosím riešiť. Ďakujem

18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, bude ho riešiť oddelenie životného prostredia. Poprosíme o trpezlivosť, pri riešení spolupracujeme s viacerými zložkami (mestská polícia, okresný úrad), ktorých promptnosť nedokážeme ovplyvniť.
Najskôr bude vyhľadaný a kontaktovaný majiteľ auta, ktorého požiadame o odstránenie vozidla. Na auto bude zároveň umiestnená výzva, ktoré ukladá majiteľovi odstrániť auto do 60 dní. Až potom môže auto odtiahnuť zmluvná firma mestskej časti. Ďakujeme za pochopenie.
Kto? oddelenie životného prostredia

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
19. november 2020

Jerome

uz ste mohli byt za polovicou 60-dnovej lehoty, ak by si Vasi inspektori vsimali vraky alebo MsP Vas informovala...
19. november 2020

Jerome

alebo ste ho mali dat odtiahnut

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania