Alstrova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Nesprávne vyznačené parkovanie uprostred chodníka.Kto toto schválil?

18. november 2020

Martin Uváček

Čo myslíte tým, že nesprávne. Vidím nakreslené vodorovné aj zvislé značenie a parkuje sa podľa značiek.
18. november 2020

Jardo Mladší

Správne by bolo na kraji chodníka priľahleho k ceste.A aj nezmyselne zúžený chodník.A celkovo toto je zase to najhoršie riešenie. Chodník nie je stavaný na autá. Keď už mali ho zúžiť a urobiť normálne parkovacie miesto.
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Toto značenie bolo zrealizované pred rokom 2018 a tak sa môžeme iba domnievať aká bola jeho logika.

Predpokladáme, že šlo o snahu zabezpečiť prístup k miestnym rodinným domom pričom chodník je o cca 30 metrov ďalej zrušený kolmými parkovacími miestami. Priechodný preto nie je.

V rámci dostupných finančných zdrojov neplánuje mestská časť prebudovanie Jurkovičovej ulice tak, aby sa parkovacie miesta presunuli iba na samotnú vozovku, alebo sa stavebne zúžil chodník.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
19. november 2020

Haky

Ak zvyšná časť chodníka má 1,5 metra ... jedine bulharským metrom.
20. november 2020

jajboli

Toto si robia fakt prdel????
08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Parkovacie miesta sme posunuli k hrane chodníka, aby sme čo najviac rozšírili priestor pre chodcov.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania