Vulgárny nápis pred SŠ Tilgnerova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Napis pred SS Tilgnerova, vchod cislo 1.

20. november 2020

orbitalfunk

Čo je na tom vulgárne?
20. november 2020

Roman Mihalik

Aspoň takto...
20. november 2020

Zzn Asdd

Vdaka!
10. december 2020

Roman Mihalik

nápis je tu znovu, prosím preposlať samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania