Hrušková-cyklotrasa-neoznačená


Uzavretý

Dobrý deň, prosím o doplnenie/opravu značenia cyklotrasy na Hruškovej. Auto na fotke blokovalo cyklotrasu celý deň a mestská polícia to odmietala riešiť s odôvodnením, že je tam nedostatočné značenie. Vopred ďakujem za nápravu.

23. november 2020

Odpoveď samosprávy

Podnet preposielame na Magistrát, ktorý je správcom predmetnej komunikácie.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
23. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
23. november 2020

Michal

Najprv by sa ta cesta mala riadne opravit. Teraz je to 50 odtienov sedej.
23. november 2020

Peter Mravec

Ste ďaleko od Prezidentského paláca! 😁 🚴
24. november 2020

Miroslav Daniš

Mestská polícia to nerieši (papuče treba dávať predsa v meste, to je jednoduchšie...), magistrát to má "ďaleko") a samospráva si "splnila" úlohu podľa osvedčeného vzorca neprehľadných a nezmyselných "kompetencií"... Všetci sú za vodou. Len občan (cyklista) sa topí v mútnych vodách... Záchranné koleso nemá kto hodiť...
17. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Podnetom sme sa zaoberali a došli sme k názoru, že značenie je dostatočné a jeho obnova nie je potrebná (pokiaľ je situácia z fotky aktuálna).
Situácie ako je táto sme posunuli kolegom, ktorí to budú riešiť s novým vedením mestskej polície od 1. januára. Veríme, že takéto situácie sa už nebudú v budúcnosti opakovať a Vaša skúsenosť s Mestskou políciou bude v budúcnosti lepšia.

S pozdravom
Kto? Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Kedy? po nástupe nového náčelníka Mestskej polície

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
18. december 2020

Miroslav Daniš

Mestská polícia to odmietala riešiť s odôvodnením, že je tam nedostatočné značenie...
Magistrát došiel k názoru, že značenie je dostatočné a jeho obnova nie je potrebná...
Mestská polícia spadá pod magistrát...
Hlava XXII ? Kocúrkovo ?...
To je jedno, platňa sa krúti dokola...
18. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP boli ešte v mesiaci december 2020 inštruovaní o tom, že dopravné značenie sa bude považovať za dostačujúce a priestupky v tejto lokalite budú riešené. Zatiaľ sme však nemali žiaden oznam týkajúci sa tejto lokality.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.