Kadnárova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Stanislava Ingrová 29. novembra 2020

Dobry den,
Na oznacenom useku nefunguju za sebou tri poulicne lampy. Usek je tak dost tmavy, clovek si tam nevidi pod nohy.
Prosim o opravu.

29. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
01. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prevádzkovateľ verejného osvetlenia je spoločnosť Siemens Mobility s.r.o., ktorá vykonáva služby na základe platnej zmluvy s hlavným mestom Bratislava. V prípade poruchy verejného osvetlenia môžu občania problém nahlásiť priamo spoločnosti Siemens prostredníctvom formulára https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp, alebo telefonicky na 24-hodinový dispečing 02/ 63 81 01 51. Do formulára môžete vpísať číslo stožiara, ktoré sa nachádza na stĺpe verejného osvetlenia, aby pracovnici vedeli ľahšie identifikovať miesto poruchy.

V tomto prípade sme oslovili Referát verejného osvetlenia, ktorý problém nahlási spoločnosti Siemens. V prípade pretrvávania poruchy, neváhajte kontaktovať spoločnosť Siemens, alebo Magistrát hlavného mesta Bratislava.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. december 2020

Martin Uváček

Neviem čo to je za poruchu ale pretrváva už niekoľko týždňov. Takto to potom v noci vyzerá. Cela zákruta je v tme.
08. december 2020

Martin Uváček

Lampy v zákrute už svietia.
10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za sledovanie podnetu a za info o jeho vyriešení. Dodávateľovi sme potrebu opravy nahlásili dňa 7.12.2020.

S pozdravom
Kedy? 7.12.2020

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania