Vilová - železná konštrukcia na parkovisku na Vilovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Martin Uváček 03. decembra 2020

Železná konštrukcia na parkovisku na Vilovej ulici. Vie sa načo slúžila? Ak už nemá využitie, tak nech sa radšej odstráni.

04. december 2020

Peter Kiska

Bol tam namontovany basketbalovy kos. Ked bolo v minulosti malo aut, tak sa tam deti hravali.
06. december 2020

Martin Uváček

Aj mi to prišlo ako zbytok z basketbalového koša, len mi na parkovisku nedával akosi zmysel.
10. december 2020

Richard

...boli tam aj lavičky a hlavne prázdno bez aut. Bolo tam veselo + vsetci sa usmievali... a dobre bolo. Teraz len bordel, striekačky na zemi a nervózny ludia.
13. január 2021

Martin Uváček

Podnet zatiaľ bez reakcie zodpovedných.
23. január 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
24. február 2021

Martin Uváček

Petržalka tri mesiace nerieši tento podnet.
27. február 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
15. marec 2021

GDPR

Stále je konštrukcia tam....
18. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
01. jún 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený.
18. august 2021

Martin Uváček

Petržalka stále nevie pohnúť s kusom starého železa?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania