Stará Vajnorská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Monika B. 06. decembra 2020

Dobrý deň,

na ulici Stará Vajnorská smerom od Vozovne Jurajov dvor nie je žiaden priechod pre chodcov. Ak chodec neprejde pri vozovni, tak má smolu, lebo prechádzať cez cestu je obzvlášť v tejto lokalite životu nebezpečné. Prosím kompetentných o nápravu.

Ďakujem.

06. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie stavebných činností zaradilo vybudovanie priechodov s debarierizačnými úpravami chodníkov na Starej Vajnorskej do zoznamu investičných akcií mesta, už v minulosti.
Zároveň oddelenie dopravného inžinierstva vypracovalo projekt organizácie dopravy s dočasným priechodom pre chodcov medzi nástupišťami zastávky pravidelnej verejnej dopravy „OC Stará Vajnorská“ (do 12. 12. 2020 „Stará Vajnorská“).
Projekt bude prerokovaný a následne predložený na schválenie Krajskému dopravnému inšpektorátu v Operatívnej komisii pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení. Po schválení a určení projektu príslušným cestným správnym orgánom zabezpečíme realizáciu.
Dočasný priechod by mal fungovať do času vybudovania bezbariérového trvalého riešenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. január 2021

Monika B.

Ďakujem za info.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania