Beňadická - problémové parkovanie


Uzavretý

Parcela je podla katastra sucastou chodnikov. Z akeho dovodu je tu tolerovany stav ked tu s autami pojazduju chodnik priamo pred vstupom do skolky a ohrozuju deti. Taktiez vdaka neustale zaparkovanym autam neexistuje bezpecny sposob ako sa dostat do vchodov skolky - pre koronu sa vyuzivaju viacere sucasne. Ziadam vycistit predmetnu zonu od aut ako sa stalo vedla pred ZS Narnia

05. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
23. január 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V boli o tomto probléme vyrozumené a inštruované, aby popri plnení ďalších služobných úloh zamerali svoju činnosť aj na riešenie tohto problému v tejto lokalite. Na mieste už vykonali niekoľko kontrol.
MsP nemá dostatočné kapacitné možnosti k okamžitému eliminovaniu všetkých protiprávnych konaní páchaných na verejných priestranstvách. Daný stav jej neumožňuje nepretržitý dohľad nad všetkými kritickými miestami.
Aj napriek tomu je potrebné v prípade, ak občania majú podozrenie z páchania akéhokoľvek priestupku, ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania