Bystrická-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
Ivana Bohm 08. decembra 2020

Dobrý deň, rada by som nahlásila neoznačenú a nezabezpečenú skládku stavebného materiálu a opakované znečistenie vozovky na Bystrickej ulici pri prechode na poľnú cestu smerom na VW. Denne tu jazdia stavebné mechanizmy prevážajúce materiál, ktoré znečisťujú vozovku bez toho aby bola očistená čím sa zvyšuje prašnosť v okolí. Neboli sme upozornení na žiadnu stavku a neviem presne kam tento materiál prevážajú ale denne je to niekoľko desiatok jázd (vid foto).

08. december 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
25. december 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
27. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet uzatváram, nakoľko predmetná skládka z tejto strany zmizla. Odstránenie zvyšku stavebného materiálu sa postará samospráva (týka sa to iného podnetu).

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania