Na doline-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Uzavretý

Nebolo by dobré prehodnotiť význam stopky a zameniť ju za značku daj prednosť v jazde? Účastník prichádzajúci z vedľajšej cesty reálne už dáva prednosť len prichádzajúcim účastníkom z prava, s tým, že má veľmi dobrý prehľad, kto prichádza a nemusí zastavovať.

10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Samozrejme bolo by to možné zameniť značku, ale z dôvodu bezpečnosti a ochrany cyklistov prichádzajúcich zľava a vedených cyklopiktogramami v protismere na Šaldovu ul., Mestská časť Bratislava - Vajnory takúto výmenu zatiaľ nezvažuje.

S pozdravom,

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava

 +421-2-2129 5226
 juleny-tomanova@vajnory.sk
www.vajnory.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.