Púchovská-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Marek 08. decembra 2020

Dobrý deň,
už veľmi dlho sa nerieši problém prvého semaforu smerom od Jura. Električky majú aj 2x zelenú a pritom niekedy žiadna električka ani neprechádza.
Zároveň autá odbočujúce vpravo kvôli tomuto zlému nastaveniu semaforov nevedia odbočiť a niekedy zablokujú aj priebežný pruh smerujúci do mesta pričom ohrozujú ďalších vodičov.
Správne nastavenie semaforu by trvalo max 5 minút, ale kompetentný nie a nie sa činiť a pomôcť mestskej časti Rača a jej obyvateľom.
Veľmi smutné !
Taktiež nie je možné sa prihlásiť na tejto stránke na existujúce prepojenie prihlásenia na facebook, preto nieje ani možné komentovať existujúci problém, ale človek musí vytvoriť nový.

08. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy. Tá sa na podnet pozrie a vyhodnotí či je navrhované riešenie reálne a následne spoločne s Krajským dopravným inšpektorátom budú pripravovať zlepšenie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. december 2020

Robo

Taký podnet som dával, keď sa rekonštruovala električková trať a žiadne električky nechidili. Ani vtedy to neurobili. Myslím, že teraz už vôbec nie...
19. apríl 2021

Marek

133 dni od nahlasenia a ziadne vyjadrenie sekcie doprava.
Ani sa necudujem ze tu kazdy na vsetko kasle.
Mame dobrych ucitelov v politike aj komunalnej politike.
Lahostajnost to je SLOVENSKO

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania