Pod Lipovým-znečisťovanie-ovzdušia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
Martin 09. decembra 2020

Skoro každý večer niekto v rodinnom dome pod sanbergom(ulice Pod Lipovym, Pieskovcova, Slovinec) páli odpad. Cítiť hlavne spaleny plast

09. december 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol poslaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
14. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, MČ Bratislava-Devínska Nová Ves nemá do svojej kompetencie zverené riešenie znečistenia ovzdušia. Vecne a miestne príslušný orgán pre riešenie znečistenia ovzdušia je Magistrát hl. mesta SR Bratislava. Zasiahnuť sa však dá len vtedy, ak vieme páchateľa. V prípade sťažností na dym je potrebné zavolať mestskú políciu, lokalizovať zdroj a spísať o tom zápis, aby zodpovední pracovníci Magistrátu mali podklad na ďalšie konanie.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
Referent výstavby a životného prostredia

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania