Detvianska-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

všetky chodníky pri dome na Jurkovičovej ulici 1.končia do neznáma v trávniku. Odkedy hoel Barónka zastavil chdníky cez ich parkovisko , nedá sa k brane dostať. Ani zdravotníci akebo požiarnici. Ani k zastavke autobusu. Vždy musí človek ísť cez blato alebo cez parkovisko okolo trafostanice. Stačilo by pri trafostanici spojiť dva chodníky a všetko by bolo vyriešené. Ďakujem.

14. december 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Po zlepšení počasia vytvoríme na danom mieste dláždené prepojenie oboch chodníkov. Realizáciu predpokladáme na prelome februára a marca 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
14. december 2020

Zuzana Komendova

Ďakujeme veľmi pekne. Prajeme krásne sviatky a tešíme sa v novom roku na nový chodník !
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Na mieste sme vybudovali nový chodník.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania