Hviezdoslavovo námestie-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 13. decembra 2020

nahnutá

16. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet preverí oddelenie dopravy. V prípade, že ide o majetok Starého Mesta, smerovník dáme opraviť, ak je majiteľom iný subjekt, požiadame ho o nápravu.
Kto? oddelenie dopravy

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
22. december 2020

Jerome

21.12. - bez zmeny, chýba cca 12 sl´pikov plus viac a viac nahnutý smerovník. Uvidíme, či vydrží do konca roka.
11. január 2021

Jerome

smerovník ...
11. január 2021

Jerome

admin, prosím urgenciu
11. január 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. január 2021

Martin

Stále rovnaký stav.
16. január 2021

Jerome

uff,ešte nepadol smerovník ? :)
02. február 2021

Peter Oravec

Hviezdoslavovo námestie-informačná tabuľa-poškodená

Poškodený smerovník na Hviezdoslavovom námestí. Prosím o opravu.
02. február 2021

Jerome

Milý admin, pourgujete Staré Mesto, prosím?
02. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
07. február 2021

Marianna

7.2.2021 - bezo zmeny..
11. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
17. marec 2021

Jerome

admin, prosím preposlať kompetentnemu, smerovník je nakrivo.
19. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
18. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania