Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Martin 20. decembra 2020

Chcem nahlásiť dlhodobo parkujuce auto značky opel tmavomodrej farby, ktoré nema SPZ a ani platný technicky stav.

Mestská časť Ruzinov a mesto Bratislava vymýšľa riešenia typu spoplatnenie, vyhradenie rezidenčné parkovanie. A pritom iba v Ružinove je cca 50 vrakov pardom aut o ktoré nik nejaký záujem. Na začiatok by ale stačilo, aby mesto vo vlastnej réžii vyčistili ulice od vrakov a až potom pokracovalo v spoplatňované ci vo vyznacovani rezidenčneho parkovania.

20. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
21. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia životného prostredia
Kedy? 6 mesiacov

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo sme dňa 5.3. odstránili na určené parkovisko. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania