Tuhovská-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý

Na zastávke autobusu Tuhovská smer Rača dlhodobo chýba smetný kôš. Vzhľadom na priľahlé sklady, predajne tu nastupuje celkom dosť ľudí. Výsledkom toho, že tam kôš nie je, je množstvo fľaš a iného odpadu v blízkych kríkoch. Potrebné vyčistiť a osadiť kôš.

20. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
07. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
12. január 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

Na uvedenej zastávke neplánuje DPB, a.s. v najbližšej dobe osadenie smetného koša. Smetný kôš je však osadený na protiľahlej párovej zastávke.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania