Pokazená lavička

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
M 02. júla 2014

Táto lavička je už niekoľko mesiacov, ak nie aj rokov zlomená a neslúži svojmu účelu. Nakoľko počas tejto doby nebola opravená, žiadame Vás o jej okamžité odstránenie.

02. júl 2014

M.K.

Jednou / už len spomienkou/ na príjemné horúce letné večery, alebo nedeľné popoludnia strávené rozhovormi so susedmi , ale aj okoloidúcimi boli práve aj na tejto lavičke.Pôvodne tam bola však ešte jedna. Po tu vykonávaných rozkopávkách jej už niet. Okrem toho ani ruch tu zriadenej novej križovatky už teraz nedovoľuje príjemným posedeniam. Nehovoriac o decibeloch z nákladných vozidiel , ktorý sa odráža a je znásobovaný vzdialenosťou medzi domami a prekračuje normy hluku.
03. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za upozornenie. Starostlivosť o mobiliár mestskej časti, ako jeho dopĺňanie a údržba je jednou z nosných činností nášho oddelenia hospodárskej správy.

Je snahou ho udržiavať v použiteľnom stave, aby mohol byť obyvateľmi plnohodnotne využívaný. Naši pracovníci zrejme opomenuli obhliadku tejto lavičky, čo malo za následok, že nebola ihneď po poškodení opravená.

Na základe Vášho podnetu som vydal príslušné pokyny naším pracovníkom, aby najneskôr v priebehu budúceho týždňa zabezpečili výmenu poškodenej časti.

Podľa nášho názoru sa lavička nachádza na vhodnom mieste, takže s jej odstránením zatiaľ nerátame.

Ďakujem
S pozdravom
Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory
14. júl 2014

M

Dakujem pracovnikom samospravy za opravu lavicky.Tracha ma mrzi, ze sa to opravilo az na zaklade podnetu obcana a pritom denne tadial prechadzaju, ci uz so psom, alebo na aute poslanci miestneho zastupitelstva.
15. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, na základe Vášho podnetu sme vymenili poškodené drevené časti na vami uvedenej lavičke a taktiež sme skontrolovali a vymenili poškodené časti všetkých lavičiek umiestnených na tej istej strane Roľníckej ulice až po psí salón.
V prílohe posielame aj fotografiu opravenej lavičky.

Ďakujeme

S pozdravom
Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania