Šamorínska-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Andrea 17. decembra 2020

Na Šamorinskej ulici vedľa cintorina (parcela 6060/1) je úplne rozbitý úsek cesty v majetku Hlavného mesta Bratislavy. Obyvatelia tejto časti si musia uvedený úsek svojpomocne upravovať po zničení návštevníkmi cintorina za mesto ako vlastnika. Ziadame o prevzatie plnej zodpovednosti za úpravu a stav miestnej komunikácie prisluchajucej najmä k obsluhe a využívaniu majetku mesta, t.j. cintorina Podunajske Biskupice.

17. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
17. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa informácii od Marianumu pohrebníctvo túto parcelu nevyužíva pre potreby cintorína.
Nakoľko ide o účelovú komunikáciu pre potreby obyvateľov domov nezaradenú v sieti miestných komunikácii, mali by jej údržbu zabezpečovať obyvatelia, ktorý ju pre svoje potreby využívajú.

S pozdravom
Kto? Marianum

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. marec 2021

Andrea

Dobrý deň,
ďakujem Vám za informáciu, na základe Vášho vyjadrenia Vás žiadame o zrušenie zadného vchodu do cintorína, čim bude deklarovaná skutočnosť, nepoužívania uvedenej komunikácie pre potreby cintorína a jeho návštevníkov.

S pozdravom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania