Dvořákovo nábrežie-odstránenie zvyškov reklamného stojana

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Peter Oravec 17. decembra 2020

Zvyšky reklamy na Dvořákovom nábreží pod bilbordom. Prosím o odstránenie a o systematickú údržbu nábrežia.

19. december 2020

jajboli

Ja prosím o odstránenie tej megaozruty, megabillboardu. Na nábreží to vyzerá ako päsť na oko. nezaslúžime si aj my civilizované mesto?
04. január 2021

jajboli

Prosím o opätovné preposlanie na magistrát, poda mňa tam majú dovolenkový režim. Tá reklama je na nábreží veľmi rušivá, nepatrí tam.
Opačne, celé nábrežie by si zaslúžilo pozornosť-vyhlásiť súťaž pre záhradníkov o novú výsadbu na nábreží od Mostu Lafranconi až po Starý Most, kríky sú úplne prerastené, viaceré platany zničené (a zároveň zjednotiť prvky brániace vstupu pri Propeleri-niekde sú biskupské klobúky, niekde stĺpy, inde betónové gule, bez ľadu a skladu. A pri Propeleri odstrániť tie staréí nefunkčné el. skrinky (ak sú potrebné, presunúť ich na bok budovy Propeleru).
Nábrežie určite patríá medzi najvýznamnejšie verejné priestory mesta, vyzerá ale reprezentačne. Ďakujem.
04. január 2021

jajboli

Oprava samozrejme: vyzerá ale neupravene.
05. január 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania