Americké námestie-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
jajboli 18. decembra 2020

Prosím o vypovedanie nájomných zmlúv na zvyšné billbordy osadené na plote nemocnice. Veľmi to pomôže kultúrnemu vzhľadu námestia. Ďakujem.

18. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
18. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zmluvy sú vypovedané. K odstráneniu posledných 2 bilboardov príde začiatkom roka 2021.

S pozdravom
Kto? Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Kedy? začiatkom roka 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. december 2020

jajboli

Ďakujem.
19. december 2020

orel skalný

Vďaka... ☺️
20. december 2020

Floralys

mna by skor zaujimalo, ci je pravda, ze tieto zvysne dva neboli odstranene kvoli nekonaniu stavebneho uradu SM? A ze vobec mozeme byt radi, ze sa prenajimatel rozhodol ich odstranit niekedy zaciatkom buduceho roka - az ked na nich skonci prenajom polepu. vraj dokonca tymto biboardom skoncil prenajom v minulosti ale my musime bozkavat ruky prenajimatelovi ze ich vobec odstrani. je toto cele prosim pravda? takto to spominalo viacero zdrojov a hodilo by sa to dat na spravnu mieru. ta neschopnost SM by ma zaujimala, i ked tu nam potvrdzuje pravidelne 2 roky pani Z. 😊
20. december 2020

Floralys

inac je ulica paradna 💪 teda az na ten asfalt na niektorych miestach ale akceptujem ze penazi nebolo na rozhadzovanie.
03. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

áno je to tak. Včera 2.3.2021 boli odstránené aj posledné 2 bilboardy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. marec 2021

Anonymný užívateľ

Hurá!
A teraz tam vidieť plesnivé tehly! :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania