Na doline-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Chodník je značne zanedbaný, veľa lístia a blata. Popínavé rastliny z vedľajšieho múru bránia v komfortom prechádzaní dvoch osôb vedľa seba.

18. december 2020

Branislav Nopp

Admin prosím opraviť text, miesto ľudia malo byť lístia 😊vďaka
21. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory. Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.
Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
22. december 2020

Branislav Nopp

Pochvala a vďaka za promptné vyčistenie od nánosov lístia a blata a ostrihanie krov. 👍Podnet môžeme uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.