Dvořákovo nábrežie-prekážka na chodníku/cyklotrase

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Juraj Plánovský 18. decembra 2020

Nebezpečná a neoznačená prekážka krížom cez chodník - prívod kábla k vianočnému stromčeku. V tme nie je vidieť a splýva s chodníkom, ale aj cez deň vyzerá aj z bližšieho pohľadu ako raster chodníka pre slepcov. Nebezpečenstvo pádu z bicykla, najmä u detí, ktoré majú menšiu mieru detailného sledovania okolia (stalo sa našej rodine). PROSÍM O ODSTRÁNENIE, resp. presunutie prívodu kábla z druhej strany stromčeka.

26. december 2020

Palo Slav

absolutny suhlas, ak to nemá byť rovno blikajúce, tak aspoň fosforeskujúce. A ideálne neškymklavý materiál, dnes sa tam zrúbal cyklista riadne.

A ešte jedna poznámka. Netuším prečo musia byť lavičky a kôš v strede chodníka, ktorý je už tak dosť úzky. To je taký problém dohodnúť sa s JTRE aby to posunuli o meter bližšie k dunaju, tak aby koridor chodníka (cyklochodníka) zostal bez prerušení?
31. december 2020

IVAN

Lavičky a kôš sú zle umiestnené
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: River Park Base, s.r.o., Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava, PSČ 811 02, SR
08. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania