Americké námestie-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Peter Oravec 22. decembra 2020

Na Americkom námestí trčia z hliny káble. Prosím o riešenie (odstránenie káblov).

22. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
28. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
07. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
08. apríl 2021

Martin Uváček

A od január sa za tri mesiace niekam pohlo riešenie tohto podnetu?
27. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, kábel bol odstránený, prosím označiť ako vyriešené.
S pozdravom.
11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Áno, podnet sme vyriešili, aj napriek tomu, že kábel nebol pod napätím a nepatril DPB, a.s..
Ďakujeme za Vašu priazeň.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania