Púchovská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Peter Oravec 21. decembra 2020

Skládka pri Púchovskej (neďaleko križovatky s Rybničnou). Prosím o riešenie.

21. december 2020

Odpoveď samosprávy

Podnet sa nachádza v katastri Vajnor kam podnet posúvame.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
21. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Vajnory
22. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory. Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.
Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť Bratislava-Vajnory postúpila Váš podnet na preverenie Mestskej polícii Bratislava. Podľa poskytnutej informácie nelegálnu skládku zdokumentovali a zaslali na priestupkové oddelenie Mestskej polícii BA III. Priestupkové oddelenie sme požiadali o informáciu k danej veci. Po zistení informácie z uvedeného oddelenia MsP BA Vás budeme informovať.

S pozdravom

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č.t. 02/21295222
hrckova@vajnory.sk
30. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
14. september 2021

Tomas

Na pántoch-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Prosím o skultúrnenie. Zdevastovaná búda a stavebný odpad v okolí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania