Mlynské Nivy-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
jajboli 28. decembra 2020

Na zrekonštruovanej ulici Mlynské Nivy (pri križovatke s Karadžičovou) vznikol trávnatý stredový pás (na fotke). Prosím o dosadenie stromov alebo aspoň nejakých ozdobných tráv do pásu, veľmi to pomôže vzhľadu mesta v okolí.

Skutočne treba zlepšovať klímu najmä na cestách a chodníkoch, aj oči každého pekná úprava zelene poteší. Ďakujem.

28. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
28. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania