Sládkovičova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Vyše 2 týždňov nevyprázdnený odpadkový kôš.

08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, smetný kôš bol vyprázdnený.
Smetný kôš na Sládkovičovej je na základe harmonogramu vyprázdňovaný vždy v sobotu.
https://www.tssm.sk/wp-content/uploads/2020/10/Harmonogram-ko%C5%A1e-PDF-1.pdf

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
10. január 2021

Jana

vďaka
25. január 2021

Jana

Dobrý deň, žiaľ situácia sa opakuje. Kôš nebol v sobotu, 23.1. vyprázdnený.
25. január 2021

Jana

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Situácia sa žiaľ opakuje. Foto je z nedele 24.1.
26. január 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, upovedomili sme tím Technických služieb Starého Mesta, aby situáciu preverili. V každom prípade, koše sa vyprázdňujú v priebehu celého dňa.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
26. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe skúseností s týmto miestom, po konzultácii s oddelením životného prostredia a Technickými službami Starého Mesta sme zvýšili frekvenciu vyprázdňovania smetného koša - bude sa realizovať vždy v pondelok a v piatok.
Aktuálne je kôš vyprázdnený :)

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
26. január 2021

Jana

Výborne. Dúfam, že sa tým problém vyrieši.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania