Imricha Karvaša-prepadnutá vozovka

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Andrej Bisták 27. decembra 2020

Na ul. Imricha Karvaša smerom k Radlinského ul., pred Stavebnou fakultou STU, je roky prepadnutá vozovka v priečnom smere. V priebehu tohto roka prepad nadobudol také rozmery, že sa cez toto miesto dá prechádzať max. tak 20 km/h. Napriek tomu nie je toto miesto (po rokoch) ani len označené! Prosím o čo najrýchlejšiu nápravu - opravu podložia vozovky a krytu a do doby vykonania opravy o vyznačenie nerovnosti na ceste dopravným značením, nakoľko pre neznalých miestnych pomerov tu hrozí aj poškodenie auta. Mimochodom, premávajú tu aj autobusové linky MHD, čiže dennodenne tu lietajú (doslova) aj autobusy DPB...

27. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. december 2020

Xxx

Ten isty stav/problem je aj na krizovatke pri min. dopravy v smere od hl. stanice ...
28. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

správca komunikácie zaradil opravu prepadu do plánu potrebných opráv, termín prvý polrok 2021.

S pozdravom
Kedy? do konca 1. polroka 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. máj 2021

Martin Uváček

Oprava bola vykonaná nedávno. Cez oba pruhy. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania