Betliarska - skládka kanistrov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
🌳 26. decembra 2020

Pri jednom z ohnísk na brehu Dunaja je v priehlbine skládka akýchsi kanistrov. Zrejme pod lístím toho bude viac, než vidno na fotke. Poloha je približná +/- 100 metrov.

(Portál ulicu určil ako Keltská v Rusovciach. To som opravil, ale zodpovednosť zostala určená nesprávne na MÚ Rusovce - to už zmeniť neviem).

26. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
28. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.