Pavla Horova-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
Lucia Hornakova 27. decembra 2020

Na hlavnej ceste treba namaľovať žltú čiaru auta parkujú tak ze je neprehľadná situácia. A samozrejme treba kontrolovať hlavne ráno, keby sa viac chcelo majú kde zaparkovať!

27. december 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol poslaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
27. december 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
žltá čiara už nie je vo vyhláške o dopravnom značení od februára 2020:
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2020/30/
S pozdravom.
13. január 2021

Odpoveď samosprávy

Pekný deň
1.apríla 2020 vstúpila do platnosti vyhláška č.30/2020 Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, ktorá žltú čiaru ako vodorovné dopravné značenie neakceptuje, to znamená, že nové žlté čiary sa už neschvaľujú.
Porušovanie zákona , nesprávne parkovanie v križovatke, pri výjazde z parkoviska a pod., je potrebné riešiť prostredníctvom príslušníkov polície.

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania