Jarovská bažantnica-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Jakub 02. januára 2021

Príjazdová cesta do Jarovskej bažantnice od juhozápadu a aj cestičky priamo v areáli bažantnice sú rozjazdené automobilmi, zrejme ťažkou technikou, možno aj štvorkolkármi. Všade je samé blato a pešia prechádzka nie je prakticky možná.

Rád by som sa opýtal, ako je možný tento stav, pričom Jarovská bažantnica je chránený areál a ide aj o národnú kultúrnu pamiatku: http://www.pamiatky.sk/po/po/Details?id=1540

Chcel by som vedieť, prečo nie je vjazd do areálu bažantnice nijako obmedzený, napr. závorou.

V prípade neodpovedania na tento podnet kompetentným orgánom sa budem informácií dožadovať formou žiadosti o sprístupnenie informácie v zmysle zákona 211/2000 Z. z.

19. január 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Lesy SR
19. január 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
20. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.